Współpraca

Celebrity BRIDAL  – jest marką wywodzącą się z wieloletniego doświadczenia w branży ślubnej, które skłoniło nas do stworzenia projektu skupiającego najlepsze światowe marki, ich produkty, firmy spełniające najwyższe standardy oraz świadczące usługi na najwyższym poziomie, ukierunkowane na wspieranie organizacji uroczystości ślubnych i weselnych.
Wykonujemy zamówienia dla najbardziej wymagających klientów w Polsce i na świecie. Klientów, którzy cenią sobie jakość, indywidualność i profesjonalizm.

Celebrity BRIDAL  to perfekcyjne narzędzie dla firm działających w branży weselnej. To odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na ekskluzywną reklamę o szerokim spektrum działania i dotarcia do konkretnego odbiorcy.

Magazyn Celebrity BRIDAL   wyznacza zupełnie nową jakość na trójmiejskim rynku wydawnictw ślubnych.
To pismo na bardzo wysokim poziomie, poruszające tematy mody ślubnej, ciekawe wydarzenia branżowe, prezentujące artykuły i porady, a także profile światowych projektantów oraz ciekawych ludzi z branży i ich pasje.

Proponujemy unikalny model współpracy:
- Prezentacja swoich usług w formie artykułu w darmowym, ekskluzywnym  Magazynie Celebrity BRIDAL  (dwumiesięcznik). Nie znajdziecie w nim reklam w postaci modułów tak dobrze znanych z różnych gazetek, informatorów.  Artykuły, porady, relacje ze światowych targów i pokazów oraz ciekawostki branży ślubnej - to właśnie  Celebrity BRIDAL Magazyn.
- Podstrona  “Polecamy”  z podziałem na poszczególne branże. Tylko cztery firmy reprezentujące daną dziedzinę ślubną.
- Specjalna podstrona dla firmy organizującej podróże poślubne na wyłączność.
- Ekskluzywna Karta Rabatowa Celebrity BRIDAL – każdy klient naszego Salonu otrzyma kartę klienta, upoważniającą go do otrzymania rabatu na usługi w firmach uczestniczących w projekcie  Celebrity BRIDAL.
- Dostęp dla partnerów do profilu Magazynu na FACEBOOK-u z możliwością samodzielnego wstawiania aktualnych promocji informacji.

Takie połączenie działań reklamowych i pr-owych z pewnością przyniesie wymierne korzyści i bardzo dobrze wpłynie na postrzeganie marki.

Przyznajemy się: jesteśmy uzależnieni od dobrego stylu. Właśnie dlatego każdy produkt i usługa w Celebrity BRIDAL skada się z tego, co najlepsze - czyli z najlepszej jakości materiałów, sukien od najlepszych światowej sławy projektantów, dodatków i biźuterii najwyźszej klasy. To dla nas prawdziwy powód do dumy! Nasze konsultantki ciężko pracują, aby codziennie służyć pomocą i doradztwem w stylizacji przyszłej Panny Młodej i przygotowaniu tego jednego z najważniejszych dni w życiu.

Pozdrawiam i zachęcam do współpracy
Paweł Binert
www.CelebrityBRIDAL.pl
email: magazyn@celebritybridal.pl
tel.: 510 287 589