JO. & Wedding
Aktualności
Maggie Sottero Trunk Show
Trunk show ze znaną marką Maggie SOTTERO już 3-11 grudnia!
Justin Aleksander & Lillian West Trunk Show
Niepowtarzalna okazja aby zmierzyć kolekcje najlepszych amerykańskich projektantów. Suknie Justin Aleksander i Signature znane i pożądane na całym świecie zagoszczą u nas w Gdyni na Trunk Show. Romantyczna kolekcja Lillian West bedzie idealna na slub w stylu rustykalnym i BOHO . To wszystko dla Was - czekają specjalne promocje.
Ślub i Wesele w stylu rustykalnym
 Planujesz wesele lub inne przyjęcie w stylu rustyklanym?Zapraszamy do Cafe Wedding.Pomożemy je zorganizować,wynajmiemy rekwizyty,zrobimy zaproszenia i dekoracje. Zajmiemy się całą oprawą.  Zapraszamyhttps://www.facebook.com/CafeWEDDING/
PROJECT BRIDAL S.O.S.
 
Każda Panna Młoda jest w stanie znaleźć suknię ślubną w salonach Celebrity Bridal.
Oferujemy szeroki wachlarz modeli od klasyki po ekstrawaganckie i zmysłowe modele. Najważniejszą dla nas kwestią jest to, aby nasze suknie były ultrakobiece, a do tego konieczne jest zrozumienie kobiecej figury. Suknia ślubna odzwierciedla osobowość, więc nasza oferta jest zróżnicowana tak, by każda Panna Młoda mogła znaleźć w niej coś dla siebie.
KONTAKT

Prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną

Celebrity Bridal: 501-984-516

Celebrity Exclusive: 789-231-418

zapytania: salon@celebritybridal.pl

 

Buty
Rosa Clara 71Z35E759A0
Buty
Rosa Clara 71Z12 gold
Polecane suknie
Jarice 2017 już w salonie!
Iwona
ROSA CLARA
Ebano
ROSA CLARA
Ines
Sincerity & Sweetheart & Lillian West
3887
Pomorski Serwis Ślubny
Zaproszenia na ślub

W naszej ofercie posiadamy firmy, które są najlepsze w branży ślubnej na całym świecie i jesteśmy z tego faktu dumni. Znajdziecie u nas suknie ślubne z takich domów mody jak: Pronovias Fashion Group: Pronovias Barcelona, La Sposa, Atelier Pronovias, White One oraz Cymbeline Paris, Rosa Clara, Alma Novia, Yolan Cris, Enzoani, Sincerity, Sweetheart, Lilian West, Justin Aleksander, Justin Aleksander Signature. Staramy się zrozumieć kobietę i jej potrzeby oraz to kim jest. Czy podąża za modą czy ma własny gust. Projektanci zwracają dużą uwagę na te czynniki. Nasze kolekcje nie skupiają się na jednym wizerunku, posiadamy suknie ślubne dla każdej kobiety, bo każda kobieta jest niezwykła.